22. apríla 2024
Voľný čas

Do zbrane! Vojnové online hry pre zahnanie nudy (+VIDEO)

Vojnové online hry

Zvony bijú na poplach, všade cítiť strelný prach … nepriateľ je pred bránami. Vaša vlasť vás potrebuje. Bojujte za tú správnu vec. Tak už vstaňte, nechajte sa naverbovať, sadnite do tanku alebo lietadla a vo vzduchu či na zemi rozdrvte dotieravé armády nepriateľa.

Nie, samozrejme nikam nechoďte, trochu som sa nechal uniesť. Ak vám však bojové scény prinášajú ten správny adrenalín, je tu prehľad pre zaujímavé multiplayerové online hry s tématikou vojny. Okrem toho, že sa pri nich dokonale vybláznite a zaženiete nudu, naučia vás aj veľa z histórie vojenstva a vojenskej stratégie. A nebudete v tom sami, budete bojovať proti reálnym ľuďom – hráčom na druhej strane. Rovnako tak však budete mať svojich skutočných spolubojovníkov – svojich “kamarátov v zbrani”, s ktorými môžete spolu podnikať, verím že úspešné ťaženia. Poďme teda na to.

#1 Hra World of Tanks

World of Tanks

World of Tanks je jasná jednotka. Táto multiplayerová online akčná hra, ktorá si na svete podmanila už tisíce hráčov, vás zavedie najmä do obdobia 2. svetovej vojny. Budete sa preháňať bojiskami Západnej Európy, lesmi, mestami či ruskými pláňami. Stanete sa vodičom a strelcom jedného z 600 obrnených vozidiel z vtedajšieho arzenálu USA, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska, Sovietskeho zväzu, Číny, Japonska, Československa, Poľska alebo Švédska. Osedláte si tak svoj vlastný Sherman, Tiger, T-34-ku, či československý tank Škoda. Postupne budete dopĺňať ich vybavenie, získavať lepšie stroje a v bitkách samotných zlepšovať aj svoje bojové zručnosti a taktiku.

HRAŤ WORLD OF TANKS TERAZ


#2 Hra War Thunder

War Thunder

War Thunder patrí medzi najobsiahlejšie vojenské free-to-play online hry. Je zasadená do obdobia 2. svetovej a studenej vojny. Najskôr si vyberiete za ktorú z 9 krajín chcete hrať. Na výber máte tieto: USA, ZSSR, Nemecko, Veľkú Britániu, Francúzko, Japonsko, Čínu, Švédsko a Taliansko. Každá krajina disponuje svojím charakteristickým dobovým letectvom a pozemným vojskom. V hre môžete ovládať lietadlá, tanky a ďalšiu pozemnú techniku, lode a vrtuľníky. Mapy v hre sú realisticky spracované a pripravené na neľútostné letecké, námorné alebo tankové bitky. Hra tiež umožňuje viaceré hrateľné módy – od arkádových bitiek (kedy stojí proti sebe po 16 hráčov ovládajúcich vlastné zbrane), cez rekonštrukcie skutočných historických bitiek, až po vami vytvorené bitky.

HRAŤ WAR THUNDER TERAZ


#3 Hra World of Warships

World of Warships

World of Warships je free-to-play masívna multiplayerová online hra s tematikou námorných vojen. Môžete tu bojovať náhodne s ostatnými, alebo hrať kooperatívne typy bitiek. Aby ste však dosiahli víťazstvo v bitke, musíte sa naučiť využívať rôzne stratégie a rôzne taktické rozhodnutia. Taktická rozmanitosť vo World of Warships vychádza zo začlenenia mnohých rôznych tried vojnových lodí, vrátane lietadlových lodí schopných poskytnúť vzdialenú leteckú podporu a úder na ciele v extrémnom dosahu, kolosálne bitevné lode, ľahké a ťažké krížniky so schopnosťou rýchlo reagovať na meniace sa podmienky na bojiskách a nenápadné, pohyblivé torpédoborce, ktoré môžu byť vysoko účinné pri skupinových útokoch.

HRAŤ WORLD OF WARSHIPS TERAZ

Odporúčané články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *